Newsletter

Ev. č. 166, Jedinečné stavební pozemky u jezera - Černá v Pošumaví

Pozemky » Ev. č. 166, Jedinečné stavební pozemky u jezera - Černá v Pošumaví

2016-02-02 17:43

Nádherné pozemky u Lipenského jezera o celkové rozloze nejméně 40.000 m2 poskytují dost místa pro celkem 55 stavebních parcel. Celý projekt byl rozdělen do tří funkčních etap. V první etapě se bude nabízet 19 parcel (710 - 2.993 m2) a to plně zasíťovaných. Byla podána projektová dokumentace na příslušný stavební úřad. Probíhá stavební řízení a územní rozhodnutí o stavbě inženýrských sítí. Dokončuje se právě jednání o tom, jak bude vypadat infrastruktura. V příštích měsících se registrovaní klienti sejdou k jednání se zástupcem majitelů pozemků a developerem této stavby, který zajisté zrealizuje v krátké době stavbu komunikací a všech potřebných sítí.

Zde letecké snímky: ČERNÁ V POŠUMAVÍ.INFOCENTRUM  

Černá v Pošumaví je pro nás srdeční záležitostí, místem, kam se v každém ročním období vrací všechny generace. Od jara do zimy nás sedmikilometrová hladina jezera vítá každý den jinou tváří: týdny po konci zimy se zrcadí na hladině zasněžený Hochficht, o velikonocích se krajina okolo jezera zazelená, v létě nás zve zvlněná hladina na koupání, na podzim nás překvapí paleta barev a vlny, které zdvihne podzimní vítr. Bělejší zimu než u zamrzlého Lipna stěží najdete.

Pro návštěvníky je v Černé i v okolí nepřeberné množství možností, jak strávit volný čas v těsném kontaktu s jezerem a přírodou CHKO Šumava. Obzvláště lákavé jsou možnosti pro vodní sportovce, cyklistyrodiny s dětmi a rybáře. V regionu se nachází významné turistické cíle: městská památková rezervace Český Krumlov, stezka korunami stromů a stezka podél schwarzenberského plavebního kanálu.

Cena: info v RK

  
Facebook