Newsletter

Ev. č. 211, Nádherný dům přímo u vody ve Frymburku

Domy » Ev. č. 211, Nádherný dům přímo u vody ve Frymburku

2018-09-20 11:13

Skvělý dům přímo u jezera ve Frymburku na tom nejlepším místě (70 m od břehu jezera). Užitná plocha luxusního domu je 333 m2. Zastavěná plocha je 145 m2. Užitná plocha: suterén 105 m2, přízemí 114 m2 a patro také 114 m2.  Celková plocha je 403 m2.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Z původního domu zbyly vlastně pouze obvodové zdi. Byly instalovány nové krovy, odborná firma nechala jen několik původních trámů, které byly ve skvělém stavu. Na střechu byla zvolena krytina Bramac, izolace ve střeše je silná 20 cm. Obvodové zdivo je původní a jedná se o cihlu. V přízemí je na domě kámen, avšak za ním je cihla. Takže dům není kamenný, ale celý z cihel. Dlažba v domě je italské výroby. Obklady v kuchyni taktéž italské. Obklady a dlažby v koupelnách jsou španělské. Plovoucí podlahy byly zvoleny ty nejlepší, které se v tu dobu daly pořídit. Kuchyň byla dělána na zakázku.

Vytápění je realizováno pomocí kombinovaného kotle na dřevo a dřevěné pelety. Na střeše byly nainstalovány solární panely. V topné soustavě má nezastupitelnou roli akumulační nádrž na tisíc litrů, která sbírá a uchovává přebytečné teplo. Vytápění je tedy ústřední + podlahové ve všech místnostech, kde je dlažba: v přízemí chodba, koupelna a kuchyň. K nemovitosti patří ještě pronajatý pozemek od městyse Frymburk (lze se domluvit na převzetí nájmu nebo i na odkoupení) o rozloze 389 m2.  V suterénu je kotelna a tři apartmány, které jsou před dokončením. Jedná se o skvělé místo pro pronajímání. Tyto apartmány disponují svým extra vchodem z ulice.

Do nejbližší hospůdky 100 metrů, Wellness hotel Frymburk vzdálen 1 km, tenisový kurt najdete hned v sousedství (patří k hotelu Vltava, který je hned vedle).

Cena: 8.900.000,- Kč REZERVACE

   
Facebook