Newsletter

Ev. č. 234, Dům nedaleko sjezdovky s výhledem do kraje

Chaty » Ev. č. 234, Dům nedaleko sjezdovky s výhledem do kraje

2017-09-27 15:23

Dům na opravdu klidném místě v osadě Lopatná, která je vzdálena jen 2,5 km vzdušnou čarou od Lipenské přehrady, vhodný na rekreaci i k trvalému bydlení (bylo nainstalováno ústřední topení, které je dnes alternativně možné vyhřívat elektřinou nebo novým kotlem na pevná paliva GALMET) se prodává včetně veškerého vybavení a zařízení. Zastavěná plocha a nádvoří je 287 m2. Objekt, který má dvě nadzemní podlaží a sklep 5 x 5 m, je připojen na obecní vodovod a vlastní jímku, byl postaven kolem roku 1930, ale v osmdesátých letech minulého století prošel kompletní rekonstrukcí. To je dobře patrné v koupelně, na WC, v kuchyni, ale i na konstrukci stavby, omítkách a podobně. Nemovitost se sestává ze dvou částí. Hlavní část tvoří obytná budova a druhou pak budovy stájí a jiné, využívané jako doplňkové (dřevník, přístřešek sloužící dříve pro uchovávání krmiva a tak podobně). 
Po vstupu najdete v přízemí pohodlný obývák, ložnici, kuchyň, koupelnu a malou místnost - spižírnu. V patře pak jsou tři prostorné ložnice, které Vás okouzlí výhledem z oken do krajiny. Jedná se opravdu o malebné místo pod lesem, kde si užijete ticho a klid a to jistě také proto, že dům má jen jednoho souseda.
V roce 2014 byl nainstalován nový elektrokotel a v roce 2015 pak i skvělý kotel na pevná paliva. Celková plocha všech pozemků je zhruba 687 m2. Z toho 120 m2 je výměra obytného domu a asi 70 m2 ostatních staveb. Z vlastního pozemku zbývá ještě přibližně 100 m2. Zbývajících zhruba 400 m2 je zatím v nájmu. Část od a.s. Lesy ČR a část od Státního pozemkového úřadu - viz nákres. S oběma pronajímateli je domluveno, že pronájem bude pokračovat i v případě prodeje nemovitosti.

Cena: 1.990.000,- Kč          Nová cena: 1.590.000,- Kč    REZERVACE

Facebook