Newsletter

Ev. č. 289, Rozlehlý penzión v srdci nedotčené přírody

Domy » Ev. č. 289, Rozlehlý penzión v srdci nedotčené přírody

2017-11-23 16:38

Krásný penzión po zdařilé rekonstrukci mezi Lipenským jezerem a hranicí s Rakouskem s obrovskými navazujícími pozemky (15.893 m2). Zastavěná plocha celkem 1.403 m2. Celkem se jedná o 17.296 m2 pozemků, které jsou výborně přístupné po úplně nové asfaltové cestě. Jedná se o novou cyklostezku Muhlviertel - Lipensko, která je velmi oblíbená od května do září. Penzión se nachází na exkluzívním místě nedaleko hraničního přechodu pro pěší. Velmi výhodná poloha vzhledem k dalšímu rozvoji Lipenska.
K nemovitost náleží  pozemky, které jsou částečně začleněny do BIO farmy a tedy pasou se zde různá, většinou drobná zvířata (uvidíte zde slepičky, oslíka, kozu a tak podobně).
V objektu je v provozu renomovaná restaruce, kterou navštívil kuchař Roman Vaněk. Majitel zde také poskytuje obytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových apartmánech dvou kategorií - jedná se celkem o 19 pokojů - celkem 63 lůžek. Teď mluvíme o vlastním hotelu, který má zastavěnou plochu 868 m2. Tento objekt je vytápěn tepelným čerpadlem, což znamená velkou úsporů nákladů. Areál disponuje vlastním bohatým zdrojem vody.
Přímo u cesty stojí venkovní restaurace, která je velmi oblíbena právě v létě. PENB - B

Cena: 33.999.000,- Kč k jednání

Facebook