Newsletter

Ev. č. 290, Byt na krásném místě v Lipně nad Vltavou

Byty » Ev. č. 290, Byt na krásném místě v Lipně nad Vltavou

2017-12-01 12:36

Ve finální fázi je rekonstrukce domu, ve kterém najdete i tento byt o rozloze 65 m2 Tento je v přízemí a patří k němu ideální třetina pozemku o rozloze 404 m2. Byt je vybaven kuchyní a sanitou. Jinak je bez nábytku. Fotografie interiéru budou k dispozici do dvou týdnů - předpokládané dokončení. K Lipenskému jezeru, respektive na veřejnou pláž se dostanete za 10 minut chůzí. Na zimní mapě je vyznačena cesta ke sjezdovkám.

Lipno nad Vltavou ve své dnešní podobě je velmi mladou obcí, která nabízí turistický komfort nejvyšší úrovně jak v létě, tak v zimě. Při nepříznivém počasí můžou návštěvníci využít moderního aquaparku, sportcentra, kde je k dispozici lezecká stěna, dráha pro bowling nebo hřiště pro squash a tenis. Pro milovníky adrenalinu je v Lipně k dispozici bikepark vhodný i pro rodiny s dětmi, jedno z největších lanových center v České republice a bobová dráha s krásným výhledem na hladinu Lipna.

V zimním období láká do Lipna nad Vltavou tisíce lyžařů a milovníků zimních sportů moderní lyžařské střediskoSkiareál Lipno-Kramolín. K dispozici je 7 sjezdovek s třemi čtyřsedačkovými lanovkami vhodnými pro všechny úrovně lyžařů. V případě špatných sněhových podmínek jsou všechny sjezdovky uměle zasněžovány. Součástí areálu je snowpark pro začátečníky i zkušené jezdce, snow-crossová dráha a nejmodernější lyžařské výukové hřiště pro děti v ČR Foxpark kapitána Lipánka, využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkařeje v okolí Lipna připraveno 40 km udržovaných tratí. Další oblíbenou aktivitou zimních měsíců je bruslení na zamrzlé hladině Lipna. Bruslaři mají k dispozici nejdelší upravovanou dráhu v Evropě, která vede z Frymburku do Lipna nad Vltavou a její délka je 11 km.

Cena: 3.200.000,- Kč

  
Facebook