Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 290, Byt na krásném místě v Lipně nad Vltavou

Byty » Ev. č. 290, Byt na krásném místě v Lipně nad Vltavou

2018-08-08 23:36

Krásný zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví v přízemí částečně zrekonstruovaného domu o rozloze 76,2 m2. K nemovitosti patří ideální třetina pozemku, který má celkovou výměru 404 m2, dále ideální třetina ostatních vnitřních prostor a zařízení domu a půdy. Topení je zajištěno plynovým kotlem, voda je obecní a odpad je sveden do kanalizace. Byt se prodává bez nábytku, je zde vše připraveno na instalaci kuchyňské linky a spotřebičů. Nová sanita a vybavení koupelny. K Lipenskému jezeru, respektive na veřejnou pláž se dostanete po 10 minutách chůze. Na zimní mapě je vyznačena cesta ke sjezdovkám. PENB C-180

Lipno nad Vltavou ve své dnešní podobě je velmi mladou obcí, která nabízí turistický komfort nejvyšší úrovně jak v létě, tak v zimě. Při nepříznivém počasí můžou návštěvníci využít moderního aquaparku, sportcentra, kde je k dispozici lezecká stěna, dráha pro bowling nebo hřiště pro squash a tenis. Pro milovníky adrenalinu je v Lipně k dispozici bikepark vhodný i pro rodiny s dětmi, jedno z největších lanových center v České republice a bobová dráha s krásným výhledem na hladinu Lipna.

V zimním období láká do Lipna nad Vltavou tisíce lyžařů a milovníků zimních sportů moderní lyžařské střediskoSkiareál Lipno-Kramolín. K dispozici je 7 sjezdovek s třemi čtyřsedačkovými lanovkami vhodnými pro všechny úrovně lyžařů. V případě špatných sněhových podmínek jsou všechny sjezdovky uměle zasněžovány. Součástí areálu je snowpark pro začátečníky i zkušené jezdce, snow-crossová dráha a nejmodernější lyžařské výukové hřiště pro děti v ČR Foxpark kapitána Lipánka, využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkařeje v okolí Lipna připraveno 40 km udržovaných tratí. Další oblíbenou aktivitou zimních měsíců je bruslení na zamrzlé hladině Lipna. Bruslaři mají k dispozici nejdelší upravovanou dráhu v Evropě, která vede z Frymburku do Lipna nad Vltavou a její délka je 11 km.

Cena: 3.200.000,- Kč    

Facebook