Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 301, Zavedený hotel v Bavorské Rudě s výhledem na nejvyšší horu Šumavy

Domy » Ev. č. 301, Zavedený hotel v Bavorské Rudě s výhledem na nejvyšší horu Šumavy

2018-03-01 13:09

Nádherný zavedený hotel v Bavorské Rudě jen 3 km do Železné Rudy. Hotel má celkem 20 pokojů, vyhledávanou restauraci pro 65 osob a navíc několik dalších místností s obrovskou kapacitou, kam lidé rádi jezdí za pasivním ale hlavně aktivním odpočinkem. Je ideálním výchozím bodem pro turistiku, zimní dovolenou, cykloturistiku a rodinnou dovolenou. Najdete zde saunu, solárium, posilovnu a bazén. Do Vašeho pokoje se dostanete pohodlně výtahem nebo naopak z restaurace na Bahnhofstraße zase do přízemí. K dispozici je vyhřívaná lyžárna a sušárna. V objektu jsou dva druhy apartmánů - některé bez balkónu a některé s balkonem:
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (28 - 32 m2 , komfortní vybavení, satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, obývák s pohodlným posezením a  rozkládací pohovkou, která je vhodná pro 2 malé děti jako postel nebo 1 větší dítě - dále spací část s manželskou postelí, stůl, chodba nebo vstup s velkou šatní skříní - koupelna se sprchou / WC + z větší části s balkonem)
Dvoulůžkový pokoj (24 m2 , pohodlné vybavení, satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, dvojlůžko, rozkládací gauč a konferenční stolek, stůl - velká šatní skříň - kKoupelna se sprchou / WC + 1 pokoj s balkónem.)
V hotelu je také zasedací místnost pro zhruba 25 osob a sál pro 130 lidí. Ideální pro pořádání firemních akcí, školení spojených s turistikou a podobně, ale i pro pořádání například svateb.
Vyhlášená restaurace každého osloví svými jedinečnými službami. Nabízejí se zde pokrmy z ryb, zvěřiny, vaří se tu opravdové delikatesy z regionálních surovin. Často sem chodí na snídani, oběd, či večeři hosté z okolních hotelů nebo projíždějící turisté, protože kapacita restaurace je 65 osob. Navíc je k dispozici komfortní slunná terasa. PENB-G

Bayerisch Eisenstein je jediným místem v Evropě s hraniční vlakovou stanicí. Zde se setkává Německo a Česká republika, Národní park Bavorský les a Národní park Šumava. Großer Arber je název nedaleké hory, na níž je výhled. Tam dojedete za pár minut autem nebo autobusem. V tomto regionu je výhodné se pohybovat bez auta. Existuje zde tzv. Regentalbahn, která jezdí  každou hodinu ve směru Zwiesel a Deggendorf a také regionální autobus má stejný interval.

Großer Arber - Velký Javor (nejvyšší hora Šumavy 1456 m.n.m.) - Vrchol tvoří čtyři skupiny skal: Großer ArberBernsteinRichard Wagner-Spitze a Ostspitze. V blízkosti hlavního vrcholu je kaple sv. Bartoloměje z roku 1956. Z Velkého Javoru se naskýtá dokonalý kruhový výhled na mnoho vrcholů Bavorského lesa i Šumavy a dvě ledovcová jezera – Velké a Malé Javorské (Großer und Kleiner Arbersee). Vrchol je specifický svou pro zdejší oblast nevšední flórou, blíží se spíše vysokohorskému charakteru než charakteru zbytku celého pohoří. Na Velký Javor se nachází sjezdařský areál Velký Javor – Arber Skigebiet. K dispozici je několik sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti, černé a červené sjezdovky mají homologaci FIS a jsou zde pořádány mezinárodní závody. Světový pohár v alpském lyžování se zde konal již devětkrát, poprvé v roce 1976. Pro dopravu lyžařů slouží kabinková lanovka, dvě sedačkové lanovky a tři vleky. Převážná část sjezdových tratí je pokryta sněžnými děly. Tato skutečnost spolu s orientací sjezdovek na severovýchod až severozápad zaručuje dobré sněhové podmínky od prosince do dubna. Vleky jsou v provozu za dobrých sněhových podmínek denně 9–16 hod. Sjezdovka s umělým osvětlením je v provozu od 18 do 21 hod. Součástí areálu, který nabízí celkem 15 kilometrů sjezdových tratí, je také snowboardový park a 1200 m dlouhá sáňkařská dráha.

Ostatní informace - klikněte na odkaz: HOTEL Bavorská Ruda.

Cena: 19.900.000,- Kč - prodej české a. s., která vlastní tyto nemovitosti

 
Facebook