Newsletter

Ev. č. 314, Skvělý stavební pozemek s obrovskou zahradou - Zvonková

Pozemky » Ev. č. 314, Skvělý stavební pozemek s obrovskou zahradou - Zvonková

2019-05-14 18:03

Skvělý stavební pozemek s obrovskou zahradou připravený pro opravdového fajnšmekra. Pro Vaši residenci je zde připraveno 917 m2 stavební plochy. Zahradu budete mít o velikosti 6.965 m2.
Na posledním obrázku je vyznačeno, jak bude zabezpečen přístup na Váš budoucí pozemek. Je zde dobře vidět asfaltová cesta, po které přijedete, která zde opravdu je, ač není zakreslena v katastru nemovitostí. Modře vyznačené cesty jsou zakresleny v pozemkových mapách, ale neexistují. Tento vyznačený pozemek byl oddělen geodetem od velikého a je teď součástí této nabídky. Těchto 7.650 metrů čtverečních se majitelé rozhodli prodat za 250,- Kč za m2.
To vše na velmi krásném místě, v zaniklé osadě Zadní Zvonková, jen 3 kilometry od běžeckého lyžařského střediska Schöneben a nedaleko je také golfové hřiště (asi 15 km). Po cestě se dostanete po čtyřech kilometrech k Lipenskému jezeru. Vzdušnou čarou je jezero vzdáleno jen 2,5 km. Ke státní hranici s Rakouskem přijedete po cestě, která vede okolo pozemku za asi 10 minut (1,2 km vzdušnou čarou.)
Pozemek leží v CHKO a nikoliv v Národním parku.

Cena: 6.026.500,- Kč     REZERVACE

 
Facebook