Newsletter

Ev. č. 131, Dům přímo u Lipenského jezera - Černá v Pošumaví

Domy » Ev. č. 131, Dům přímo u Lipenského jezera - Černá v Pošumaví

2018-03-09 16:39

Reprezentativní luxusní rodinný dům na prodej v žádané lokalitě s krásnými unikátními výhledy na Šumavské okolí a jezero Lipno.

Nachází se blízko Německých ( cca 45 min jízda autem ) – Rakouských hranic ( cca 30 min jízda autem ). Výhodou rodinného domu je jeho umístění na konci klidné vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti jezera ( 120m ) a přístupu do volné přírody. Dům je luxusně zařízený a vybavený z vysoce kvalitních materiálů a nábytku. Nejnovější spolehlivý bezpečnostní system lze aktivovat po sjednání za dostupnou částku. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně. Jižní strana domu - směr k jezeru je obezděná 4 metry vysokou kamennou zdí, která dodává domu specifický vzhled hradeb. Vytápění domu je na základě dvou vrtů 100 metrů hluboko. Teplo ze země je nízkonákladový produkt pro vytápění. Dále jsou k dispozici krbová kamna, která jsou výborným řešením v chladných letních dnech. Obytná část domu - 172 m2. Skládá se ze 3 pokojů, obývacího pokoje, kuchyně,dvou úložných prostorů, studovny, dvou toalet a jedné koupelny. V suterénu domu se nachází moderní kvalitní sauna se sprchovým koutem až pro 6 lidí. Dále relaxační místnost a sklepní bar.

Objekt je střežen kamerovým systémem, přístup do vily je přez pin – code. Garáž je na dálkové ovládání.

Venkovní část - cca 715 m2

Zahrnuje překrásně řešenou zahradu s jehličnatými okrasnými stromky, udržovaným trávníkem a dalšími okrasnými rostlinami. Venkovní dlažba je z vysoce kvalitních materiálů. Zapuštěný bazén 7.5m – 3.5m a venkovní solární sprcha jsou k dispozici v horkých letních dnech. V celém objektu je plno dalších velice zajímavých detailů.

(PENB: D - 152)

Cena: € 545.000,-    

Facebook