Newsletter

Ev. č. 207, Chata u Vltavy na pěkném pozemku - Loučovice

Chaty » Ev. č. 207, Chata u Vltavy na pěkném pozemku - Loučovice

2018-08-15 15:58

Zrenovovaná chata v Loučovicích na pěkném pozemku. Užitná plocha je: 16 m2 suterén + 16 a 10 m2 přízemí, kuchyň a záchod + 12 m2 podkroví, tedy celkem 54 m2 a pozemek 862 m2. Jako bonus stojí na pozemku další doplňková stavba - chatka, kterou lze velmi dobře využít k přespání, nebo pro Vaše děti a tak podobně.

Chata byla pěkně zrekonstruována: nová koupelna, nová kuchyň, skvěle vyřešené zavěšení bojleru, hlavní místnost je velmi prostorná a z oken je krásný výhled. Před obývákem byla právě dokončena zcela nová terasa, která Vás jistě zaujme svým řemeslným zpracováním. Schody byly také vyměněny za zcela nové. V přízemí hlavní stavby se nachází obývací pokoj s kamny na dřevo, v patře je ložnice s balkónem a s úžasným výhledem na okolní přírodu a na řeku Vltavu. Chata je podsklepena. Jen pár kroků odtud se nachází velmi pěkný les s množstvím hub. Hotel Kilián s restaurací a tenisovým kurtem je vzdálen jen několik desítek metrů, stejně jako zastávka autobusu. Vlakové nádraží je pak o dalších 5 minut dále.

Velkou výhodou je blízkost Lipenského jezera, pouhé 3 km jízdy autem po hlavní cestě, která je celoročně udržována nebo po cyklostezce na kole či pěšky. Pěšky jste též za pár minut v centru obce, kde naleznete kompletní občanskou vybavenost.

Cena: 1.990.000,- Kč          

Facebook