Newsletter

Ev. č. 255, Poslední tři volné byty v krásném domě přímo u Lipenského jezera - PERNEK

Byty » Ev. č. 255, Poslední tři volné byty v krásném domě přímo u Lipenského jezera - PERNEK

2018-07-02 13:23

Nabízíme Vám byty v jedinečném domě v Perneku mezi Horní Planou a Novou Pecí. Byty jsou disponovány dle potřeb zákazníků a jsou připravené právě pro Vás. Většina je již prodána. Jedná se o apartmánový dům, který stojí zcela osamocen v čisté přírodě pěšky jen několik kroků od pláže a soukromého mola. V celém domě je jen 24 apartmánů. Vždy je zde opravdová pohoda. Správce domu je Vám k dispozici 24 hodin denně, postará se o vše a také zajistí, pokud budete chtít svojí novou nemovitost také pronajímat. Byt je již teď zcela hotov a připraven na provoz, je tedy také vybaven spotřebiči, nábytkem a ostatním zařízením. Město Horní Planá je vzdáleno pouze asi 4 minuty jízdy automobilem. Zde najdete dobré restaurace, dva supermarkety, další obchody, přívoz, lodní dopravu, policii, hasiče, lékaře a další vybavenost. Také restauraci s opravdu pěknou písečnou pláží, která je vhodná i pro malé děti.
Investor se rozhodl pro toto jedinečné místo také z toho důvodu, protože je zde mnoho možností výletů do okolí. Také nová cyklostezka vede přímo okolo domu. Po ní se dostanete až do Nové Pece a dál do Stožce. Pokud v Horní Plané přejedete přívozem, můžete jet po druhém břehu třeba do Frymburku a zde se nechat zase převézt a tak dále...

V současné době jsou k dispozici tyto byty:

dva byty o velikosti            104 m2                            € 158.000,-       cca 4.029.000,- Kč      kurz 25,50 Kč

dále byt o rozloze               117 m2                            € 169.000,-       cca 4.309.000,- Kč

V apartmánech 18 a 19 Vás překvapí svým komfortem obývací pokoj, kde najdete tři rozkládací pohovky, skleněnou skříň a televizní skříň. Ložnice je vybavena manželskou postelí  a také je zde vestavěná skříň. Kuchyň je plně vybavena - linkou, myčkou, varnou deskou a troubou. Také je zde jídelní stůl se židlemi. Komfort zajistí pohodlná koupelna se spchovým koutem. V bytě je samostatné WC.
V apartmánu 22, který má rozlohu 117 m2 je další samostatná ložnice. Také zde je samostatné WC a nádherná koupelna se sprchovým koutem. V tomto apartmánu jsou tři rozkládací pohovky, dvě dvoulůžka, skříň s posuvnými dveřmi, televizní skříň, jídelní stůl se židlemi a stejná kuchyň plně vybavená.
Každý byt má svůj zahradní nábytek. Více informací Vám rádi poskytneme v naší RK. Ski-Areál Lipno je vzdálen 29 km.

Facebook