Newsletter

Ev. č. 275, Stavební pozemek s výhledem do krajiny - Dvorečná

Pozemky » Ev. č. 275, Stavební pozemek s výhledem do krajiny - Dvorečná

2017-07-24 19:03

Stavební pozemek o celkové rozloze 1.045 m2 na pěkném místě - Dvorečná - jen 2 km od Lipenské přehrady a 1,5 km od stávajícího nejbližšího vleku (vzdušnou čarou přes kopec). Místo disponuje krásným výhledem do krajiny, na pozemek je pohodlný přístup z cesty, která je v pěkném stavu. Jedná se o vyhledávanou lokalitu. 
Na pozemku je kopaná studna, která se dlouhou dobu nevyužívá a teď je třeba ji buď obnovit, nebo zde vybudovat nový vrt. Elektřina je hned na vedlejším pozemku a pro přípojku stačí podat žádost u firmy EOn. Odpad lze jednoduše vyřešit vlastním septikem.
K lyžařskému areálu Kramolín v Lipně nad Vltavou se dostanete za 9 minut autem - 4,5 km. Jedna ze sjezdovek povede do dvou let nedaleko Dvorečné.

Ski areál Lipno je položen ve výšce 709 až 900 metrů nad mořem a poskytuje ideální podmínky především pro začátečníky a středně pokročilé. Skvělé pohodové lyžování si užijí i rodiny s dětmi. Na Lipně si pro vás přichystali více než 10 kilometrů kvalitního povrchu pro sjezdové lyžování. Celkem zde najdete 12 sjezdovek a jeden z největších snowparků v Čechách. Tratě mají obvykle pozvolný profil a jsou dostatečně široké. Čtyři červené sjezdovky využijí především středně pokročilí lyžaři, kdežto ostatní tratě jsou určeny spíše začátečníkům. Všechny sjezdovky na Lipně mají v případě potřeby plnou podporu umělého zasněžování. Jedna ze sjezdovek je vybavena osvětlením a slouží tak k večernímu lyžování. Lyžařské středisko Lipno nabízí nejmenším lyžařům speciální dětské hřiště, kde se nachází 3 pojízdné koberce. Zábavu na Lipně doplňuje nová skicrossová dráha. Příznivce běžeckého lyžování jistě potěší 40 kilometrů upravovaných stop. Přímo u bezplatného parkoviště u lanovky naleznete všechny potřebné služby jako restaurace, ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení, skiservis a nedaleko se nachází také aquaworld, bobová dráha, animační programy, bowling, wellness a sportovní hala. Pro bruslaře je připravena 11 kilometrů dlouhá bruslařská dáha na zamrzlém jezeře.

Cena: 1.800.000,- Kč

  
Facebook