Newsletter

Ev. č. 287, Dům na břehu Lipna - Černá v Pošumaví - dokonalý luxus

Domy » Ev. č. 287, Dům na břehu Lipna - Černá v Pošumaví - dokonalý luxus

2018-03-08 11:06

Reprezentativní luxusní rodinný dům na prodej v žádané lokalitě s krásnými unikátními výhledy na Šumavské okolí a jezero Lipno. Nachází se blízko Německých ( cca 45 min jízda autem ) – Rakouských hranic ( cca 30 min jízda autem ). Výhodou rodinného domu je jeho umístění na konci klidné vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti jezera ( 120m ) a přístupu do volné přírody. Dům je luxusně zařízený a vybavený z vysoce kvalitních materiálů a nábytku. Nejnovější spolehlivý bezpečnostní system lze aktivovat po sjednání za dostupnou částku. Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně. Jižní strana domu - směr k jezeru je obezděná 4 metry vysokou kamennou zdí, která dodává domu specifický vzhled hradeb. Podlahové vytápění domu je na základě dvou vrtů 100 metrů hluboko. Teplo ze země je nízkonákladový produkt pro vytápění. Dále jsou k dispozici moderní krbová kamna, která jsou výborným řešením v chladných letních dnech.

Obytná část domu – 120 m2.

Skládá se z rozsáhlého obývacího prostoru s vysokým stropem 7 metrů, se zabudovaným LED světelným systémem, moderními krbovými kamny a přístupem na venkovní terasu. Dále ze dvou pokojů, dvou toalet, koupelnou s luxusní spa vanou a spa sprchovým koutem. Vstup domu tvoří rozsáhlá předsíň, dále úložný prostor s prádelnou včetně nové pračky kombinované se sušičkou. Moderní kuchyň je kompletně vybavená a součástí je i jídelna.

Venkovní část – 650 m2

Z části je zahrada vydlážděná, trávník je udržovaný a kvalitní. Venkovní bazén je připraven ke kompletaci, plán je zabudovat nádrž z nerez oceli. Výkopové práce jsou již hotové. Platná stavební povolení k domu jsou k výstavbě dvou garáží a suteréního prostoru, který může být využit jako vinotéka, sauna či pracovna.

(PENB: D - 152)

Cena : € 375.000,- 

Facebook