Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 291, Zrekonstruovaný byt na exkluzívní adrese - Lipno nad Vltavou

Byty » Ev. č. 291, Zrekonstruovaný byt na exkluzívní adrese - Lipno nad Vltavou

2018-08-08 10:25

Zrekonstruovaný byt v prvním patře domu na pěkném místě přímo v Lipně nad Vltavou. Tento byt o zajímavé rozloze 75 m2 disponuje ještě parádním balkónem8,5 m2. Patří k němu ideální třetina pozemku o rozloze 404 m2, dále ideální třetina ostatních vnitřních prostor a zařízení domu a půdy. K Lipenskému jezeru jen 160 metrů!
Rekonstrukce apartmánu, který se prodává bez nábytku, byla právě dokončena a rekonstrukcí prošel také celý dům. Nové obklady, nová nádherná koupelna s vanou a v kuchyni je vše nové a připravené, abyste si mohla vybrat tu správnou linku. Rozložení místností je dobře vidět na přiložených obrázcích. Topí se zde plynovým kotlem, voda je obecní a dům je připojen na obecní kanalizaci. PENB C- 180

Lipno nad Vltavou ve své dnešní podobě je velmi mladou obcí, která nabízí turistický komfort nejvyšší úrovně jak v létě, tak v zimě. Při nepříznivém počasí můžou návštěvníci využít moderního aquaparku, sportcentra, kde je k dispozici lezecká stěna, dráha pro bowling nebo hřiště pro squash a tenis. Pro milovníky adrenalinu je v Lipně k dispozici bikepark vhodný i pro rodiny s dětmi, jedno z největších lanových center v České republice a bobová dráha s krásným výhledem na hladinu Lipna.

V zimním období láká do Lipna nad Vltavou tisíce lyžařů a milovníků zimních sportů moderní lyžařské střediskoSkiareál Lipno-Kramolín. K dispozici je 7 sjezdovek s třemi čtyřsedačkovými lanovkami vhodnými pro všechny úrovně lyžařů. V případě špatných sněhových podmínek jsou všechny sjezdovky uměle zasněžovány. Součástí areálu je snowpark pro začátečníky i zkušené jezdce, snow-crossová dráha a nejmodernější lyžařské výukové hřiště pro děti v ČR Foxpark kapitána Lipánka, využívající trendy lyžařské výuky z alpských středisek. Pro běžkařeje v okolí Lipna připraveno 40 km udržovaných tratí. Další oblíbenou aktivitou zimních měsíců je bruslení na zamrzlé hladině Lipna. Bruslaři mají k dispozici nejdelší upravovanou dráhu v Evropě, která vede z Frymburku do Lipna nad Vltavou a její délka je 11 km.

Cena: 3.800.000,- Kč 

   
Facebook