Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 300, Chata na Kovářově na klidném místě s výhledem na jezero

Pronájem » Ev. č. 300, Chata na Kovářově na klidném místě s výhledem na jezero

2018-02-14 14:01

Chata s velkým pozemkem a se zázemím na Kovářově. Jedná se o klidné místo nedaleko od Lipenského jezera i od lesa. Pozemek je pěkně oddělen živým plotem ze tří stran a tak je zde zajištěno soukromí pro návštěvníky například ve večerních hodinách. Trávník je již udržovaný a před domem byly čerstvě vysázeny drobné dřeviny.  Na opačné straně je přístřešek pro auto, který pokračuje ne nevýznamnou stavbou - kolárnou, úschovnou zahradního nábytku.
Po vstupu do objektu Vás jistě zaujme jeho zařízení, které bylo zčásti vyrobeno na míru. V přízemí najdete dostatečně prostornou koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň s veškerým potřebným zařízením (sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, kávovar, nádobí, příbory, hrnce, skleničky, hrnečky) a obývák, kde je rohová lavice, stůl a rozkládací pohovka pro pohodlné spaní. Topí se zde kamny, je tu perfektní televize a vede odkud francouzské okno na terasu na SZ o rozloze 10 m2.
Do patra vede točité dřevěné schodiště. Zde jsou dvě ložnice vybavené vždy dvěma samostatnými lůžky a uprostřed je samostatné WC. Z jedné z ložnic je impozantní výhled na jezero. Francouzské okno totiž směřuje tím správným téměř západním směrem.
Celková rozloha všech pozemků je 448 m2. Zastavěná plocha je 52 m2. K rozlehlé písečné pláži dojdete za 5 minut. Kotví tu také loď, která patří k této nemovitosti.

Cena mimo sezónu: 8.990,- Kč / 7 dní a 4 osoby rezervace možné od dubna 2019

   červenec a srpen:        10.500,- Kč / 7 dní a 4 osoby                ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼

   
Facebook