Newsletter

Ev. č. 336, Apartmán v Lipně nad Vltavou

Pronájem » Ev. č. 336, Apartmán v Lipně nad Vltavou

2013-10-13 13:52

Apartmán C 17 se nachází v lokalitě DOKY Holiday resort v Lipně nad Vltavou poblíž nádherné pláže, aquaparku, skiareálu Kramolín a přímo na cyklistické stezce. Areál Dokyhttp://www.lipno.info/ubytovani/apartman-c17/ jsou tvořeny vzdušným obdélníkem s privátním vnitřním prostorem, kde naleznete venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště pro děti, dětské hřiště, relaxační centrum se saunou,  parkoviště, okrasnou zeleň a parkové plochy. Nádherným výhledem na Lipenské jezero se můžete kochat z prostorných teras. Apartmán je vhodný pro 4 až 6 osob.

Popis apartmánu: dvě místnosti, 67 m2, čtyři až šest osob, elektrické vytápění, obytná místnost s rozkládací pohovkou, dvěma rozkládacími sedačkami, televizí, jídelním stolem pro čtyři osoby a kuchyňským koutem se sklokeramickou deskou (dvě plotýnky), barovým pultem, elektrickou troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a lednicí s mrazákem. Z obývacího pokoje je vstup na 7 m2 velkou vybavenou terasu. Ložnice s manželským dvojlůžkem a vestavěnou skříní. Koupelna s vanou a umyvadlem, pračka. Oddělené WC s malým umyvadlem. Vlastní místnost pro odložení lyží, jízdních kol jiného materiálu. Pes jen na povolení. V sezoně nástup ubytování v sobotu od 15.00 do 18.00 hod, ukončení v sobotu do 10.00 hod.LIPNO CARD – při nástupu  nyní k pobytu obdržíte zdarma slevovou kartu LIPNO CARD pro čerpání slev na více než 60 služeb na Lipensku, v celkové výši přes 4.000,-Kč. Slevy se především vztahují na vstup na Stezku korunami stromů,výukové kurzy, gastronomické služby, vstupy na hrady a zámky, do muzeí, wellness,  Aquaworldu Lipno a na další služby na Lipensku, ale i v celém okrese Český Krumlov. Více informací o kartě a slevách, které lze čerpat, na www.lipnocard.cz

 

Cena: 10.450,- Kč / 4 osoby + přistýlka / týden

* Ceny uváděné bez poplatků a dalších volnočasových aktivit. Při pobytech kratších než 7 nocí je částečně započítáván příplatek. 

Povinné poplatky:

Lůžkoviny + ručníky (1ručník a 1 osuška)

CZK 185,-/osoba

Poplatek OÚ

CZK 19,-/osoba/den

Závěrečný úklid

CZK 660,-/byt

Energie

CZK 550,-/byt a týden (kromě 29.06.13 - 31.08.13)

Kauce

CZK 3 000,-/byt

Pes

CZK 800,-/týden

 

Nepovinné poplatky:

Sauna

CZK 270,-/1os/2hod

Animační programy

dle aktuální nabídky na recepci

Dětská postýlka

CZK 390,-/týden

Dětská židlička

CZK 150,-/týden

Wifi připojení na internet

CZK 400,-/týden

 

  
Facebook