Newsletter

Ev. č. 346, Chata ve Frymburku pro čtyři osoby s možností přistýlky s vlastním přístupem do jezera

Pronájem » Ev. č. 346, Chata ve Frymburku pro čtyři osoby s možností přistýlky s vlastním přístupem do jezera

2017-08-15 13:56

Plně vybavená chata ve Frymburku pro čtyři  osoby s možností přistýlky s přímým přístupem do jezera. Místo je vhodné ke koupání, ale je také vyhledávané rybáři pro hojnost malých rybiček ...

Vybavení a popis chaty : teplá voda, samostatné WC, sprchový kout, kuchyňská linka, televize, rádio s cd, zahradní nábytek na terasu, venkovní posezení, ohniště, gril, loďka pro dvě osoby, parkování pro dvě auta. Objekt je rozdělen do těchto částí : vstupní chodbička, vlevo je koupelna, WC, dále je pak prostorný obývák s kuchyňským koutem odkud se dá vejít na prostornou verandu s krásným výhledem na jezero Lipno. V patře najdete ložnici, která Vás jistě překvapí svým komfortem.

Cena nejméně pro 6 osob.                            Ceny jsou uvedeny za celý dům / týden (7 nocí)  včetně DPH.

Víkendové pobyty v mimosezóně PÁ-NE od 4.500,- Kč + 800,- Kč úklid.

V ceně ubytování není započítán otop do krbových kamen (stačí si koupit balené dřevo nebo brikety a dřevo na zátop například na benzínové pumpě), dále pak je nutno připočítat vratnou kauci: 3.000,- Kč / pobyt a nutnou položkou je také takzvaná kurtaxa (rekreační poplatek): 15,- Kč / den / osoba. Konečný úklid - povinný poplatek: 800,- Kč. Do chaty si můžete s sebou vzít svého miláčka (domácí zvíře): 100,-Kč / den.

Volné / obsazené termíny.      ( - klikněte na odkaz)

 
Facebook