Newsletter

Ev. č. 383, Chata uprostřed malebné přírody s výhledem na Frymburk

Pronájem » Ev. č. 383, Chata uprostřed malebné přírody s výhledem na Frymburk

2015-01-08 14:23

Ideální dovolená - chatka uprostřed malebné přírody s výhledem na městys Frymburk. Zastavěná plocha asi 25 m2. K dispozici úžasná veranda, ze které je neuvěřitelný výhled na Lipenské jezero.

Chata je pro svoji polohu ideální pro klidnou dovolenou, ale lze ji také vřele doporučit pro opravdového rybáře. Veranda přímo sousedí s pozemkem Povodí Vltavy, je zde malé posezení a dále pak udržovaný pozemek k vodě, jakýsi plácek, vhodný například k opalování, rybaření... Z pozemku máte výhled přes vodu na městys Frymburk.

Zaparkovat je nejlepší asi 20 m od domečku, pouze terénní automobily zajedou až dolů. Příjezdová cesta je přírodní a není vhodná pro automobily s nízkým podvozkem (Lamborghini, Ferrari). K dispozici je loď. Uvnitř Vás zaujme prostorný obývací pokoj společný s kuchyní. Z oken je úžasný výhled na jezero. Jsou zde kamna, čtyři zabudovaná lůžka, dvě křesla. Najdete tu vše potřebné pro uvaření snídaně i věčeře (varná konvice, několik hrnců a další nezbytné nádobí). Sprchový kout je v oddělené místnosti, kde je i umyvadlo a zrcadlo). Nádherná čistá příroda. K chatě patří suché WC. To je asi 50 metrů vzdálené a lehce ho najdete v lese. Vše je zde skromné, ale funkční...:)

Cena: od 6.900,- Kč / týden ... až 6 osob           Ceny jsou uvedeny za celý dům / týden (7 nocí)  včetně DPH.

25.3. - 30.6.          6.900,-Kč / týden

1.7. - 31.8.           8.100,-Kč / týden

1.9. - 31.10.          6.900,-Kč / týden

Víkendové pobyty v mimosezóně PÁ-NE za 4.500,- Kč + 400,- Kč úklid.

V ceně ubytování není započítán otop do kamen (stačí si koupit balené dřevo a dřevo na zátop například na benzínové pumpě), dále pak je nutno připočítat vratnou kauci: 3.000,- Kč / pobyt a nutnou položkou je také takzvaná kurtaxa (rekreační poplatek): 15,- Kč / den / osoba. Konečný úklid - povinný poplatek: 400,- Kč. Do chaty si můžete s sebou vzít svého miláčka (domácí zvíře): 100,-Kč / den.

  
Facebook