Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 100, Pension s restaurací u Haslachu - Rakousko

Komerční » Ev. č. 100, Pension s restaurací u Haslachu - Rakousko

2020-07-29 15:02

Krásný pension s restaurací v malé vesničce Neudorf nedaleko Haslachu. Rozlehlou stavbu najdete jen 30 km od Lipenské přehrady a 15 km od lyžařského areálu Hochficht a hraničního přechodu Guglwald s Českou republikou.
Pozemek má celkem 1.554 m2. Užitná plocha je 1.315 m2. Restaurace, jídelna a pokoje se rozkládají v přízemí a v prvním patře na ploše 923 m2. V budově je mezonetový byt pro správce, který má 78 m2. V suterénu je bohaté zázemí - 97 m2. Balkóny v patře mají celkem 62 m2. Budova ještě poskytuje skvělý prostor pro rozvoj - půdní prostor má 146 m2.
Pensión je v plném provozu a je skvěle vybaven. Přístup k němu je po obecní komunikaci. Je napojen na místní vodovod, kanalizaci, elektřinu a telefon. Kuchyň, která je zásobena plynem z podzemní nádrže, je kompletně zařízena vším potřebným z nerezové oceli. Garáž je vybavena automatickými vraty. Vytápění je zajištěno spalováním oleje přes zásobník teplé vody. Jedná se o moderní centrální systém - v některých místnostech je podlahové topení, jinde pak radiátory. V restauraci je mohutný krásný krb, který zde vytváří krásnou atmosféru. Celý objekt je vybaven zabezpečovacím zařízením, jsou zde nainstalovány hlásiče požáru, je zde možno se na patřičných místech připojit na signál SAT, WLAN a je zde wi-fi (https://www.diendorfer.at/).
Vesnice Neudorf vlastně tvoří několik osad volně rozprostřených v krajině téměř na dohled od sebe. Nedaleko teče řeka Velká Mihela (Große Mühl ). Ta pramení na jižním svahu Třístolíčku v nadm. výšce 1.160 m a ústí do Dunaje. Má délku 70 km. V Německu nese název Michelbach. Protéká městečkem Haslach. Částí povodí zasahuje Velká Mihela i k nám do Čech – jedná se o oblast mezí Vítkovým kamenem a hranicí. Odtud tedy teče voda do Černého moře, Zatímco Vltava a Labe ústí do moře Severního.

Cena: € 630.000,-          Nová cena: € 595.000,-

   
Facebook