Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 139, Pouze dlouhodobě - Komfortní chata s přímým přístupem na rozlehlou pláž - Kovářov

Pronájem » Ev. č. 139, Pouze dlouhodobě - Komfortní chata s přímým přístupem na rozlehlou pláž - Kovářov

2017-07-07 15:22

V roce 2015 byla dokončena stavba chaty, která Vám poskytne dostatečný komfort pro Vaši dovolenou. Místo je také velmi vyhledávané rybáři... Domek stojí přímo u břehu Lipenského jezera.

K již zmíněné chatě se dostanete pohodlně autem po udržované komunikaci a to i zimním období (jen opravdu při extrémním počasí je třeba nechat automobil asi 20 m od domu).  Zde zaparkujete na pozemku majitele nemovitosti. Máte k dispozici loď pro vyjížďku i pro rybolov, zahradní nábytek a v neposlední řadě sklep, kde uschováte kola nebo třeba lyže.

V přízemí domu je prostorný obývací pokoj, ze kterého je úchvatný výhled na jezero. Zde najdete sedací soupravu - rozkládací, jídelní stůl, židle a televizi. V obýváku jsou také krbová kamna, která pohodlně vytopí celé patro a zajistí i příjemné klima na spánek v patře. Okýnko vede do kuchyně, kde se mohou připravit jakékoliv dobroty, protože je plně vybavena a to nejen spotřebiči ale i nádobím. Odtud vedou dveře na neuvěřitelnou terasu, která Vás ohromí svým posezením pod slunečníkem s vychlazeným nápojem a to zejména večer. Nesmíme zapomenou na koupelnu, která je také v přízemí (sprchový kout, WC, umyvadlo).

V prvním patře jsou dvě ložnice vybavené nábytkem: dvě postele v pokoji, odkud lze vyjít na balkónek a jedna manželská postel v druhé ložnici, skříň a komoda.

Suterén domu je též obytný. Je zde technická místnost ( např. úschovna kol) a především jsou zde dvě zcela vybavené místnosti a prostorná koupelna. Suterén je možno také vytápět krbovými kamny.

Volné od listopadu 2020.

Cena: dle dohody

 
Facebook