Doporučujeme
Newsletter

Ev. č. 385, Tři sruby přímo u jezera, přístaviště, hausbót, další loď a krásný pozemek

Domy » Ev. č. 385, Tři sruby přímo u jezera, přístaviště, hausbót, další loď a krásný pozemek

2020-01-27 15:38

Na oploceném pozemku o celkové rozloze 3.428 m2 stojí tři nádherné kanadské sruby. Na parcele výhledově můžete realizovat další projekt. Z jedné strany tvoří hranici pozemku 150 metrů dlouhý neoplocený břeh vodní nádrže Hněvkovice. Zbytek pozemku je oplocen. Součástí prodeje je vlastní kotviště s molem pro čtyři plavidla, plně vybavený hausbót a plavidlo vhodné k rybolovu. Objekty nyní slouží k celoročnímu pronajímání pro rodiny, rybáře či skupiny rekreantů. Je zde skvělé rybaření, koupání a nádherné jsou výlety po vodní nádrži Hněvkovice.
Tyto krásné sruby byly stavěny mezi roky 2002 až 2007 a kolaudace proběhla roku 2003 a 2010. Srub ONTARIO má zastavěnou plochu 81 m2. V suterénu najdete společenskou místnost s barem a krbem a je zde místnost se zařízením pro tepelné čerpadlo. V přízemí je apartmán 2+kk se samostatnou koupelnou. Úžasná je prostorná zastřešená veranda! V pokroví je další apartmán 2+kk také s koupelnou. Tento apartmán má k dispozici balkón. Dalším srubem je YUKON se zastavěnou plochou 77 m2 a to včetně terasy - 8 m2. Tento srub je přízemní, je také situován jako 2+kk, je zde úžasný krb, velký obývák, samostatná ložnice a patrová postel. Zde se mohou ubytovat nejméně 4 lidé. Srubem, který každého zaujme svou neopakovatelnou atmosférou, je ROBINSON. Má zastavěnou plochu 23 m2, také zastřešenou terasu, tento srub je úplně u vody, je zde kuchyň a koupelna, ale není zde teplá voda. Tento srub je ideální na rybaření, je zde venkovní gril s udírnou, vše ve vysoké kvalitě!
Voda je čerpána z vlastní studny a odpad je sveden do vlastní čističky odpadních vod. Parkování pro dostatečné množství aut je zajištěno na oploceném pozemku přímo u srubů. Vytápění je zajištěno takto: v největším dvoupatrovém srubu ONTARIO je tepelné čerpadlo, jak jsme se již zmínili. Ve srubu YUKON je teplovzdušný krb, ale je zde také možnost si přitopit elektrickým radiátorem. V nejmenším srubu si mužete zatopit v krbových kamnech. Při stavbě byla použita dřevěná eurookna.
Celý pozemek a všechny objekty jsou střeženy kamerovým systémem, je zde alarm, jenž je napojen přímo na pult bezpečnostní služby. Vzhledem ke stále narůstajícímu významu řeky Vltavy v oblasti turistiky a její splavnosti až do Prahy, je tato zavedená půjčovna lodí unikátní. Komplex je vhodný pro dlouhodobou investici a podnikání...
Pro sportovní využití doporučujeme využít cyklotrasu Purkarec - České Budějovice, která má 25 km. Dále třeba golfové hřiště v nedaleké Hluboké nad Vltavou. Zde je také ZOO, aquapark či bowling. Prodává se včetně webových stránek: http://www.chatauvody.cz/h2-uvod.html a také http://www.lode-pobytove.cz/h2-uvod.html.

Cena: 19.900.000,- Kč

  
Facebook